همه چیز در مورد شنوایی سنجی در ایران

  

شنوایی سنجی چیست؟


در واقع انواع تست هایی برای بررسی انواع اختلالات شنوایی ، تعادل و سایر سیستم های عصبی که توسط پزشک و متخصصان در این حوزه شناسایی، ارزیابی و مدیریت می شود. ادیومتری یا شنوایی سنجی یک آزمون شنوایی بدون درد و بدون تهاجم است که توانایی فرد را در شنیدن صداها ، تپش ها یا فرکانس های مختلف اندازه گیری می کند. از دست دادن شنوایی اغلب اولین علامتی است که افراد در مورد شنوایی سنجی به آن توجه می کنند. فرد تمایل دارد صدای تلویزیون را با صدای بلندتری نسبت به سایر اعضای خانواده روشن کند ، یا صدای کسی را که در کنار او صحبت میکند به سختی بشنود، حتی ممکن است زمانی که ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

همه چیز در مورد شنوایی سنجی در ایران

 

راه های جلوگیری از افتادگی سینه


اگر چیزی درمورد سفت کردن سینه های خود نمی دانید حتما این مقاله را با دقت بخوانید. درمان شلی و افتادگی سینه ها کار سختی نیست اما نیاز به زمان و صبر دارد. اغلب مادرها زمانی که کودک خود را از شیر میگیرند یاد افتادگی سینه خود می افتند و بدنبال روش ها و خوراکی های مختلف برای سفت شدن سینه شان هستند.

دلیل اصلی افتادگی سینه بارداری و بالا رفتن سن است! پیر شدن بافت عضلانی سینه و پوست آن طبیعی است اما راهکارها و حرکات ساده ورزشی موثری برای خوش فرم ماندن و سفتی سینه وجود دارد که در ادامه خواهم گفت. عجول ها کمی صبر کنند راه حل سریعتری هم بجز ورزش برای شما دارم.

قبل از افتادگی سینه پیشگیری کنید


زمانی که ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

راه های جلوگیری از افتادگی سینه

 

صفحه قبل 1 صفحه بعد
<-blogads->